T1 Falesia

  • 75 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 4 goście
  • 2 łożka

Apartament T1 Falesia Albufeira o powierzchni 75 m² położony jest około 10 min piechotą od Praia da Falesia Alfamar oraz oferuje możliwość uprawiania wędrówek pieszych i jazdy na rowerze. Belharucas znajduje się w odległości 2 km, a goście mogą również odwiedzić Pole golfowe Pine Cliffs w odległości 2,1 km od apartamentu.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje również 1 łazienkę. Znajdziesz tu również bidet, oddzielną toaletę i umywalkę.

Dostęp do pola golfowego pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Goście apartamentu T1 Falesia mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak ekspres do kawy/herbaty, lodówka i piekarnik.

Ten apartament jest usytuowany w dzielnicy Südstadt, około 10 min jazdy od stacji kolejowej Albufeira. Najbliższa plaża leży w prawie 800 m. 3 km od 1-pokojowego apartamentu T1 Falesia znajduje się również Przystań Vilamoura Marina. Przystanek autobusowy Alfamar Praida da Falesia jest w 250 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near T1 Falesia Albufeira
Fantastico T2 Perto Da Praia Da Falesia, Albufeira
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Fantastico T2 Perto Da Praia Da Falesia, Albufeira

26 m od nieruchomości
USD 127 USD 114
za noc
Falesia Beach Pool Quiet Side By Enjoyyourstay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Falesia Beach Pool Quiet Side By Enjoyyourstay

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
74 m od nieruchomości
USD 244 USD 220
za noc
Sun - Shared Pool - 10 Guests - Albufeira
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sun - Shared Pool - 10 Guests - Albufeira

6.3
Przyjemny 7 opinii
874 m od nieruchomości
USD 449 USD 404
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Faro
    34 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking
    • Usługa parkowania

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Atrakcje

    • Piesza turystyka
    • Jazda konna
    • Jazda na rowerze
    • Kort tenisowy
    • Pole golfowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Wynajem samochodów
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    Opcje gastronomiczne

    • Restauracja

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Plaża
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Zlew

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Wyznaczone miejsce do palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:30
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji68693/AL
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament T1 Falesia akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament T1 Falesia nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie T1 Falesia jest kuchnia?
      W apartamencie T1 Falesia goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Faro
    34 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    T1 Falesia Albufeira

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij